#1 2008-06-07 17:38:30

just-tysia

Plutonowy

Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 123
Punktów :   

INDEKSY

Nadal w posiadaniu mam 3 indeksy ;p mnie one nie przeszkadzają, ale mogą się komuś jeszcze przydać;p

w razie potrzeby łapać na tel lub gg ale dopiero od poniedziałku, bo choć jestem we Wrocławiu to troche nieosiagalna )


Indeks 120957 w związku z tym, że ma rozbójnika nie ma wpisu z Mikroekonomii reszta załatwiona
natomiast 125120  z Mikroekonomii dostał niestety wpis 2.0 no i niestety nie ma wpisu z OWIN-u ponieważ wg listy dr inż. M.Kramarza nie był on na zajęciach
Zaliczenie OWIN-u odbywa sie w dosć prosty sposób ;p przy odrobinie szczęścia wystarczy wcisnąć inzynierowi jakąś ładna bajeczke, a jeśli to nie pomoże to on juz wymyśli formę zaliczenia tego przedmiotu, ale zapewne nie będzie to nic strasznego;p problem tkwi jedynie w dorwaniu inzyniera na uczelni



WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przy wpisie z Mikroekonomii należy zmienić datę na 5.06.2008 gdyz wpis nie może mieć daty z sesji !!!!!!!!!

Jak powiedział przy wpisach dr Klimczak to nie jest powód, dla którego wyrzucą nasz z uczelni bo z NE nie wyrzucają tak szybko ale zmienic date trzeba ;p kiedys nasz wydział nazywał się tramwajarski ( a dlaczego to juz wszyscy wiedzą ;p )

Offline

 

#2 2008-06-17 13:54:05

just-tysia

Plutonowy

Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 123
Punktów :   

Re: INDEKSY

Maciej Mielczarek jeśli chce odzyskać indeks ma ostatnią szansę w piątek!!

później wyjeżdzam i 'szukaj wiatru w polu'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.buuu.pun.pl www.ptakikuby.pun.pl www.angelodemonio.pun.pl www.fightingdreamers.pun.pl www.musa.pun.pl